Communication for consumers

Teatis tarbijatele seoses toiduainete tootmise ohutuse ja mõnede MILKA jäätisetoodete tagasivõtmisega

Käesolevaga teavitame Teid tootja poolsest toodete müügist tagasikutsumisest.

Otsuse põhjuseks on etüleenoksiidi (ETO) olemasolu ühes stabilisaatoritest – kontsentratsioonis, mis on vastuolus Euroopa Liidu määrustega lubatud standarditega.

FRONERI Poola tehastes kasutatavaid taimseid stabilisaatoreid tarnitakse mitmesuguste stabilisaatorite seguna ja neid kasutatakse jäätise tootmisel väga väikestes kogustes nii, et valmis jäätisetoodetes on etüleenoksiidi jälgi väga väikestes kogustes ja seepärast toidu ohutusriskide tõenäosus on väga madal.

Tooted ei oma otsest ohtu inimeste tervisele, kuid all olevate toodete müük tuleb siiski peatada ning tagasi kutsuda ja utiliseerida.

See toote tagasikutsumine kehtib AINULT MILKA jäätisetoodete valikulistele partiidele, mis on loetletud PDF -faili manuses/tabelis, mis on kättesaadav aadressil www.froneri.ee . Teeme koostööd oma klientidega, et tarbijaid toodete turult tagasikutsumisest tõhusalt teavitada.

Kui teil on küsimusi tagasikutsutud MILKA jäätisetoodete kohta, võtke meiega ühendust meie veebisaidil oleva kontaktivormi kaudu:

https://froneri.ee/kontakt-et/kaebus/

Tahame rõhutada, et meie toodete tarbijate tervis ja ohutus on meie kõrgeim prioriteet ning me töötame väga intensiivselt selle nimel, et tagada meie jäätise kättesaadavus kõrgeima kvaliteedistandardiga.

Vabandame siiralt võimalike ebamugavuste pärast.

FRONERI Polska Sp. z o.o.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Lisaks Got it!